fbpx

NANOTECHNOLOGIE SMARTCOAT

Ptáte se, o co se jedná? Jde o převratný způsob nástřiku pomocí nanočástic. Nanonástřik je aplikován prostřednictvím speciální postřikové technologie, který Vám zajistí SmartCoat. Zajímá Vás využití této technologie? Nanonástřik oxidu titanu se uplatní téměř všude jelikož je schopen pokrýt veškerý povrch a to hned po prvním postřiku. Po nánosu se rychle zafixuje k povrchu, kde vytvoří ochranou vrstvu po dobu dvou let.

Využití

Jak už bylo řečeno, nanonástřik je určen pro celé spektrum povrchů. Mezi cílovou skupinu také patří automobilové odvětví. Může se jednat jak o soukromníky, kteří chtějí využít rozmanitých výhod nástřiku nanočástic pro své auto, nebo o vlastníka společnosti, který podniká například v rámci automobilové dopravy či služeb. Nanonástřik TiO2 se nabízí pro automobily, kamiony, taxislužby, autoškoly či stanice technické kontroly. 

Funkce

Zajímají Vás výhody, které má nanesení TiO2? Jedná se zejména o šetrné nanesení s dlouhotrvajícím efektem, které mimo jiné disponuje ekologickou technologii. Přednosti jsou také zejména v cenově dostupnou technologií. A jaké jsou další účinky? Pro majitele dopravního prostředku především pozitiva jako:

  • Eliminace pachů, které se díky nástřiku rozkládají. Může se jednat jak o zápach kouře tak o závan z domácího mazlíčka.
  • Snadnější údržba, díky samočistící schopnosti proti nečistotám.
  • Antibakteriální účinek, díky kterému dochází na površích k eliminaci a rozkladu bakterií a virů. Dochází dokonce k eliminaci virů jako jsou například SARS, H1N1 či COVID.
  • Snížení nákladů na údržbu dopravního prostředku, díky schopnosti nanočástic rozkládat nečistoty.

Použití

Nanonástřikem se nemusíte trápit sami. Speciální postřikovou technologii Vašeho prostředku Vám zajistí služba, která se touto průlomovou technologií zabývá. Postřik Vašeho dopravního prostředku probíhá rychle a kvalitně, a to navíc s garancí dvanácti měsíců. 

 

 

 

 

Zajímá Vás více?

Kontaktujte nás a my se s Vámi spojíme. Společně probereme Vaše požadavky a navrhneme nejlepší řešení.

12 + 9 =