fbpx

Poznejte sílu TIO2

Zanechte nám na sebe emailovou adresu a my vás budeme obratem kontaktovat!

Co je TIO2?

 Jak moc je veřejnosti znám pojem nanotechnologie? Jak již samotný název nano napovídá, že jde o mikroskopické materiály.

Díky těmto jejich rozměrům, mají tyto materiály nepoznané vlastnosti, o které se brzy budou odborníci dělit se širokou veřejností.

Její vliv se sice spojuje zejména s informačními technologiemi, dá se však říci, že nanotechnologie je dnes již součástí každodenního světa.

Nanotechnologii využíváme zejména v elektrotechnickém či automobilovém průmyslu. Nanomateriály, bychom už však našli i v kosmetických přípravcích.

V neposlední řade je třeba zmínit, že už pronikly i do medicíny a skloňují se například i v boji proti rakovině či alergiím.

I’m a lorem ipsum paragraph. Phasellus ac magna non augue porttitor scelerisque ac id diam. Mauris elit velit, lobortis sed interdum at, vestibulum vitae libero.

Kde ho lze využít?

Ve zdravotnictví

Nástřiky TiO2 mají ve vědeckém mezinárodním světě velké uznání. Jedná se o dokonalé řešení problému s kvalitou vnitřního vzduchu vedoucímu k záchraně mnoha životů.

V domácnostech

Údržba a čištění interiérů jsou náchylné ke kontaminaci. Oproti tomu nástřik TiO2 působí v domácnostech jako „digestoř“. Lze aplikovat při jakémkoliv světle. Přilnavost k jakémukoliv povrchu. Ošetřený povrch hubí viry takřka ihned. Nejodolnější mikroby podlehnou za několik desítek minut. Nástřiky TiO2 jsou zdravotně nezávadné pro lidi, zvířata i rostliny.

Ve školství

Právě místa, kde se neustále pohybují a pobývají lidé jsou pro nečistoty tou největší pastvou. Mají tam ideální podmínky pro život a díky lidem se dále přenášejí z místa na místo. Je samozřejmé, že právě tyto oblasti potřebují nejvíce péče a ochrany.

Další oblasti

Náš TIO2 postřik lze aplikovat na jakýkoliv pevný předmět, či plochu. 

Reference

Kde všude nás aktivně využívají, nebo alespoň vyzkoušeli?

Ministerstvo Vnitra České republiky – Areály a budovy / ochrana státních zaměstnanců

Krevní centrum Frýdek-Místek – odběrové sály, ordinace, laboratoře


Nemocnice, sanitní vozy – Městská nemocnice v Ostravě – JIP, ARO,


Nemocnice, sanitní vozy – Nemocnice Třinec p.o. JIP, ARO,


Nemocnice Hradec Králové
Nemocnice Ostrava Vítkovice
Sanitní vozy – Novodobá sanitka s.r.o. (Ostrava)

Ambulance – MUDr. Špaček Ivo, Ostrava –Poruba
Ambulance – MUDr.Alena Skálova – Karviná

Lázně Třinec
Lázně Teplice nad Bečvou
STARS Karviná p.o. SSRZ, p.o.
Plavecký bazén – Havířov
Posilovna Čeladná
Sportovní centrum – Správa sportovišť Kopřivnice p.o.
Sportovní centrum – Buly Aréna Kravaře p.o.

Aquapark – Kravaře p.o.

Školky a školy

Specializovaná škola pro astmatické a alergické děti – MŠ Frýdek Místek, MŠ A. Kučery – Ostrava / Hrabůvka, MŠ Václavovice, MŠ Balzacova Havířov, MŠ Mládí Havířov, MŠ Horymírova Havířov, MŠ Moravská Havířov, MŠ Sadová Havířov, MŠ Horní Suchá, MŠ Firemní Č.Těšín, MŠ Okružní Č.Těšín, MŠ Stonova, MŠ Těrlicko, MŠ Karviná, MŠ Hlučín, MŠ Studénka, MŠ Krnov, MŠ Prostějov, MŠ Vyškov, MŠ Darkovičky, MŠ Rožnov pod Radhoštěm, MŠ  Francouzská Brno, MŠ Vinařská Brno, MŠ Kneslova Brno, MŠ Štolcova Brno a další.

Další 

Pohřební služba – Kopřivnice
Pohřební služba – Ostrava Vítkovice

Pivovar – Bernard a.s. (Humpolec)
Pivovar – Pilsner Urquell a.s. (Plzeň)
KOFOLA a.s. (Krnov)
Mlékárny KUNÍN
NOWACO s.r.o.
SEMAG s.r.o. 

Kollmorgen s.r.o. (Brno)
ZVVZ Machinery a.s. (Milevsko)
Merops s.r.o. (Havířov)