fbpx

NANOTECHNOLOGIE PRO BEZPEČNÉ PROSTŘEDÍ ZDRAVOTNICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Zdravotnická zařízení musí navozovat dokonalé vhodné prostředí, které je pro zdraví člověka bezpečné a neinfekční. Ovšem jako každé prostředí, ve kterém dochází ke kontaktů lidí, je vystaveno působení celé řady organických i neorganických nečistot, které většinou nejsou ani vidět. Chemické, biologické, mechanické i toxické prvky, bakterie, viry, plísně, různé alergenní podněty, to vše denně útočí na vás i vaše pacienty. Dá se to změnit?

Běžný úklid nikdy nestačí

Mikroskopických nečistot se dotýkáte, vdechujete je, a dokonce je i neúmyslně polykáte. Jedovaté plyny a různé pachy, které jsou postupně uvolňovány do okolí z nábytku, lepidel, linolea, použitých chemických přípravků a směsí, pronikají do plic. Povrchy čištěné běžnými čisticími prostředky nelze dokonale dezinfikovat. A když ano, tak jen na krátkou dobu. Úklid tzv. mokrou sanitační cestou nechává velký prostor k dalšímu množení mikroorganismů. Roztoče nikdy dokonale z lůžek ani z koberců neodstraníte. Nebezpečné viry jako je SARS nebo COVID sami definitivně nezahubíte. Zvýšené požadavky na hygienické prostředí se velmi těžko plní.

Inovativní a rychlé řešení

Přitom je tu jednoduché východisko. Nabízíme vám garanci až 12 měsíců dokonale fungujícího efektu revoluční nanotechnologie ošetření všech povrchů SmartCoat TiO2. Je to více než cenově vstřícné, ekologicky šetrné, a především dlouhodobě udržitelné opatření, které je schopné doslova v jakémkoli prostoru navodit zdravotně nezávadné prostředí, vhodné i pro osoby s oslabenou imunitou, alergiky a jinak citlivé ohrožené skupiny.

Fotokatalytický materiál

Aplikace antimikrobiálního účinku probíhá pouze jednou, a to snadnou formou nanonástřiku TiO2. Lze ji využít na všechny povrchy, včetně těch běžně neomyvatelných, bez jakýchkoli rizik pro osoby. SmartCoat funguje na principu fyzikální dezinfekce. Při dopadu světla na ošetřený povrch dochází k neustálým samočistícím reakcím, které přirozeně rozkládají všechny vznikající organické látky.

Jedná se o odborný nástřik, který vytváří tenký film na povrchu a zajišťuje permanentní ničení bakterií, virů, kvasinek, plísní i eliminaci těkavých látek a potlačení pachů.

Nástřik vydrží efektivně až dva roky.

 

 

 

Zajímá Vás více?

Kontaktujte nás a my se s Vámi spojíme. Společně probereme Vaše požadavky a navrhneme nejlepší řešení.

14 + 1 =